Kategorie: O nás pro Vás

Co Vám můžeme dát

Naše činnost, naše zábava

Každý z nás je originál. Nikdo není kopie. Ale nikdo z nás nedovede žít šťastně pokud nemá někoho, o koho se může opřít, když mu není fajn. Někoho, s kým se může dělit o své zážitky a starosti. Někoho s kým se může celý den smát a stavět vzdušné zámky.
Někoho takového hledáme celý svůj život. A my jsme ho už našli… Už jsme zjistili, že společné zážitky dávají sílu na zdolání překážek, odvahu na cestu tmou a radost do mrazivých rán. Víme, jak vypadá západ slunce nad zelenými kopci v dálce, jakou mrazivou krásu mají noční hvězdy i jak líně může plynout vzduch v poledním žáru. Ale nespojuje nás jen náš obdiv ke kráse přírody…To zdaleka ne… Spojují nás hlavně společné a nezapomenutelné zážitky, vždyť posuďte sami, kolik z vás zažilo neovladatelné výbuchy smíchu po snědení pár malin, kolik z vás hledalo společně v lese správnou cestu, prodloužilo si u toho dvojnásobně cestu a přesto došli do cíle s úsměvem na rtech a jiskrami smíchu v očích? Kdo z vás umí luštit hned několik druhů šifer, uvázat alespoň základních šest uzlů a poskytnout základní pomoc zraněnému kamarádovi?? A kdo si umí i v lese postavit z pouhé plachty a provazu pohodlný a dešti odolný přístřešek???
A hlavně, kolik z vás mělo možnost tohle všechno dokázat v partě bezva lidí, se kterou se nebojíte jít životem a společně čelit všem jeho nástrahám i radostem?

V létě, na podzim, v zimě i na jaře se tohle všechno najde u nás. Ať už se jede do přírody nebo do nějakého nového města nebo v zimě na hory zalyžovat si, jsme spolu, věříme si a užíváme si každého dne a každé minuty.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, Hezké odpovědět

Je to moc hezky napsané, škoda, že takové přátelství dnes ocení jen pár nadšenců 1

odpověděl(a)

Možná jenom pár, ale i to stačí pro to, aby byl svět o něco hezčí, ne? :)


Menu

Aktuality

27.4.2012 bude v ZŠ a MŠ Angel Dračí Vytí 2012

Čtenář

Kalendář akcí